Walentynki dla gimnazjalistów.

walentynki (Kopiowanie)Uczniowie tomickiego gimnazjum mogą w walentynkowe święto wygrać nagrody dla siebie i swojej sympatii. Wystarczy wpisać na kartce/kopercie adresata, nadawcę i wrzucić przesyłkę do skrzynki w Ośrodku Kultury. Szczegóły na plakacie poniżej.

Czytaj dalej

Zajęcia z Robotyki rozpoczną się 11 lutego.

roboty (Kopiowanie)Zajęcia z Robotyki według stałego harmonogramu rozpoczną się 11 lutego.

Zainteresowane osoby proszone są o uiszczenie opłaty w nieprzekraczalnym terminie 10 lutego (do godziny 16.00.)

Zmianie ulegają stawki. Koszt zajęć stałych dla uczestników z terenu gminy wynosi 12 złotych, koszt zajęć jednorazowych – 14 złotych. Koszt zajęć stałych i jednorazowych dla dzieci spoza gminy Tomice – 14 złotych.

 

Wycieczka do Parku Świętego Mikołaja w Zatorze.

Mikołaj banerekNa zakończenie ferii z Ośrodkiem Kultury Gminy Tomice dzieci wybrały się zwiedzić Park Świętego Mikołaja w Zatorze. Wyjazd wspominać będą długo, bo też nie brakowało atrakcji. Oprócz wzięcia udziału w paradzie Świętego Mikołaja i postaci z bajek, na dzieci czekały inne atrakcje, m.in.: lodowisko, kino 3D, diabelski młyn, przejażdżka ciuchcią, plac zabaw.

Czytaj dalej

Wycieczka do Zawoi – Z kopyta kulig rwie…

banerekOśrodek Kultury Gminy Tomice zaprasza mieszkańców gminy  do wzięcia udziału w wycieczce do Zawoi 6 lutego 2016 r. /sobota/ – Z KOPYTA KULIG RWIE… Oprócz przejażdżki saniami na uczestników czekać będzie ognisko z pieczeniem kiełbasek,grzaniec, ciepły posiłek oraz zabawa przy muzyce w Karczmie Styrnol. Zapisy wraz z wpłatą do 29 stycznia 2016 roku.

Czytaj dalej

FERIE ZIMOWE 2016

BANEREK FERIEZapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotował Ośrodek Kultury Gminy Tomice dla dzieci podczas styczniowych ferii zimowych 2016. W ofercie proponujemy dwie wycieczki oraz szereg ciekawych zajęć świetlicowych /nikt nie będzie się nudził – zrobimy prezent dla babci i dziadka, poukładamy scrabble, ulepimy kolorowe motyle, zjemy pyszne gofry…./

Czytaj dalej

Robotyka dla Smyka

banerek robotykaZapraszamy do zapisów na czwartkowe zajęcia dla chętnych dzieci podczas ferii zimowych  z Ośrodkiem Kultury Gminy Tomice. Warsztaty Robotyka dla Smyka skierowane są do dzieci w wieku 5 do 13 lat .

Czytaj dalej

XI Przegląd Przedstawień Jasełkowych

jaselka2016_2_zator008016 – 17 stycznia 2016r w Regionalnym Ośrodku Kultury im. Jana Matejki w Zatorze odbył się XI Przegląd Przedstawień Jasełkowych. Na scenie zaprezentowały się zespoły z Brzeźnicy, Graboszyc, Bachowic, Grodziska, Racławic, Zatora, Zachełmnej, Polanki Wielkiej, Tomic i Woźnik.Teatrzyk, działający przy OKGT pod kierunkiem pani Agnieszki Sienkiewicz za spektakl pt. „Jasełka na dworcu”, poruszający problem bezdomności, uzyskał III miejsce. Gratulujemy! Czytaj dalej