„Co się stało z Mikołajem” spektakl teatralny

banerekOśrodek Kultury Gminy Tomice zaprasza dzieci na spektakl teatralny w wykonaniu Teatru TAK z Krakowa pt. „Co się stało z Mikołajem” w dniu 3 grudnia br. o godz. 17:00 w sali ośrodka kultury. Po spektaklu istnieje możliwość wręczenia przez Mikołaja  prezentów dzieciom. Wstęp bezpłatny. Zapisy do 25 listopada.

Czytaj dalej

Wieczór wróżb i magii – foto relacja

_dsc0670W zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły się dzieci podczas zabawy andrzejkowej. Nie zabrakło ustawiania bucików, kulinarnych eksperymentów, wróżenia i słodkiego poczęstunku a czas pomiędzy czarowaniem urozmaiciły pląsy przy muzyce. Zabawa dostarczyła małym uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i wrażeń.

Czytaj dalej

Świąteczne warsztaty piernikowe

banerekChoć do Bożego Narodzenia zostało jeszcze kilka tygodni to już warto pomyśleć o świątecznych wypiekach i dekoracjach. Stowarzyszenie Wioski Naszych Marzeń oraz Ośrodek Kultury Gminy Tomice zapraszają 8 grudnia br. /czwartek/ od godz.16:00 do 18:00 na rodzinne warsztaty pieczenia pierników i świątecznych ciasteczek. Zapisy przyjmowane są do 6 grudnia.

Czytaj dalej

Zabawa Andrzejkowa dla dzieci

banerekOśrodek Kultury Gminy Tomice zaprasza dzieci na „wybuchowe” Andrzejki w dniu 30 listopada br.   Startujemy o  godz.16:00. W programie dwie godziny wspaniałej zabawy i szalonych tańców połączonych z magią, czarami oraz słodkim poczęstunkiem.

Czytaj dalej