Wyjazd na mecz siatkówki (1 kwietnia) przyspieszony o dwie godziny.

Informujemy, że mecz siatkówki BBTS Bielsko-Biała – Lotos Trefl Gdańsk odbędzie się w pierwotnie planowanym terminie, czyli 1 kwietnia.Zmieniła się natomiast godzina rozpoczęcia  z 17.00 na 15.00, wobec czego wyjazd nastąpi spod UG w Tomicach o godzinie 12.45.Informujemy również, że można zapisywać się na to sportowe wydarzenie do czwartku w następnym tygodniu (23 marca).

Wycieczka – Magiczna Praga

Ośrodek Kultury proponuje wycieczkę do Pragi. Wyjazd planowany jest w dniu 20 maja w godzinach nocnych. W programie zwiedzanie największych atrakcji turystycznych Pragi wraz z malowniczym rejsem statkiem po Wełtawie. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Czytaj dalej

Taneczny Dzień Kobiet – Latino Solo

W środowy wieczór ponad 20 pań uczęszczających na zumbę miało okazję nieodpłatnie pobawić się przy muzyce latino.

Na zakończenie zająć rozlosowano dwa bezpłatne karnety na całomiesięczne zajęcia w kwietniu.

Szczęście dopisało pani Danucie Książek i Małgorzacie Kalińskiej. Gratulujemy. Wszystkim paniom dziękujemy za udział w Latino Solo.

Czytaj dalej

Wiosenna wycieczka na Turbacz

Wiosna tuż tuż – proponujemy udział w wycieczce górskiej na Turbacz w poszukiwaniu krokusów. Wyjście z Koninek (kolejka na Tobołów) dalej przez Suchorę – Obidowiec. Zejście do Nowego Targu (Kowaniec). Zapisy przyjmujemy do 10 kwietnia.

Czytaj dalej

Wielkanocne warsztaty ceramiczne

Ośrodek Kultury przy współpracy ze szkołami organizuje warsztaty ceramiczne dla dzieci, które planowane są w ostatnim tygodniu marca. Zainteresowanych zajęciami w poszczególnych miejscowościach gminny zapraszamy do zapisów do dnia 23 marca. Zgłoszenia przyjmuje Ośrodek Kultury oraz szkoły w Radoczy, Witanowicach oraz Woźnikach.

Czytaj dalej

Konkurs „WIELKANOC W GMINIE TOMICE”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Wielkanoc w Gminie Tomice”. Celem konkursu jest m.in. rozwijanie umiejętności własnego zdobienia pisanek, wykonywania kartek oraz baranków wielkanocnych, propagowanie tradycji i folkloru związanego z świętami wielkanocnymi.

Czytaj dalej