III edycja konkursu czytelniczego “Od deski do deski”

3 kwietnia (wtorek) w Ośrodku Kultury Gminy Tomice odbędzie się trzecia edycja konkursu czytelniczego “Od deski do deski”. Tym razem uczniowie szkół podstawowych (kategorie: klasy IV-V i VI-VII) będą musieli zapoznać się z treścią książki “Gra” Andrzeja Maleszki. Serdecznie zapraszamy.

Regulamin konkursu w rozwinięciu.

Czytaj dalej

II Rodzinny Turniej Siatkówki

4 marca (niedziela) br. o godzinie 10.30 w tomickiej hali sportowej odbędzie się kolejny turniej siatkówki dla drużyn niezrzeszonych.

Zapraszamy do udziału. Regulamin, karty zgłoszeniowe, oświadczenia – do pobrania w rozwinięciu.

Czytaj dalej

Rodzinne warsztaty kulinarne

Z okazji zbliżającego się “tłustego czwartku” Ośrodek Kultury Gminy Tomice oraz Stowarzyszenie Wioski Naszych Marzeń serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Tomice na rodzinne warsztaty kulinarne, gdzie pod fachową “opieką kulinarną” upieczemy pączki, faworki i róże karnawałowe.

Czytaj dalej

Spektakl muzyczny “TYLE RADOŚCI!”

Zapraszamy mieszkańców Gminy Tomice na spektakl muzyczny “TYLE RADOŚCI!” – piosenki ABBY w wykonaniu słuchaczy UTW w Chrzanowie. Spektakl odbędzie się w sali Ośrodka Kultury Gminy Tomice w dniu 24 lutego 2018 r. o godz. 17:00. Zapisy na spektakl przyjmowane są do dnia 12 lutego.

Czytaj dalej

“Czerwony kapturek” spektakl dla dzieci

W niedzielne popołudnie podczas ferii zimowych serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spektakl teatralny pt.”Czerwony kapturek” w wykonaniu aktorów z fundacji “Wyobraź sobie”. Przedstawienie odbędzie się w sali  ośrodka kultury w Tomicach w dniu 25 lutego o godz. 16:00. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w biurze ośrodka kultury.

Czytaj dalej

Gminne Widowisko Kultury – fotorelacja

29.01.2018 r. Zorganizowano Gminne Widowisko Kultury, czyli występy dzieci uczęszczających na zajęcia w Ośrodku Kultury. Swoje talenty prezentował Zespół Tomiczanie, Teatrzyk Trele Morele, Galeria Artystyczna. Można było także obejrzeć wystawę prac plastycznych z Akademii Małego Plastyka.

Czytaj dalej