Rodzinny kulig Doliną Białej Wisełki

banerek-miniZapraszamy do udziału w wyjeździe na rodzinny kulig malowniczą Doliną Białej Wisełki w Wiśle. Podczas 50 minut przejażdżki podziwiać będzie można piękno beskidzkich lasów, górski krajobraz. Po pełnym wrażeń i emocji kuligu spędzonym w radosnej atmosferze zapraszamy do  góralskiej chaty na Biesiadę Góralską.

Czytaj dalej

Rodzinny wyjazd na Kalwaryjskie Jasełka

Ośrodek Kultury zachęca do udziału w wyjeździe do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie obejrzymy kalwaryjską szopkę oraz kalwaryjskie jasełka w inscenizacji braci z seminarium bernardyńskiego. Wyjazd to To nie tylko teatr… to refleksja, modlitwa, radość i wspólna zabawa

Czytaj dalej

Turniej siatkówki dla niezrzeszonych drużyn z gminy Tomice

Ośrodek Kultury Gminy Tomice zaprasza na I Karnawałowy Rodzinny Turniej Siatkówki. Zawody odbędą się w hali tomickiego gimnazjum 28 stycznia (sobota) o godzinie 12.00. Do zmagań zapraszamy niezrzeszone drużyny skupiające zawodników i zawodniczki w dowolnym wieku. Turniej ma charakter otwarty. Szczegóły w pliku z zasadami i regulaminem.

Czytaj dalej

Fotorelacja – spotkanie noworoczne

banerek-miniW dniu 7 stycznia w Zygodowicach zostało zorganizowane Spotkanie Noworoczne – Hej kolęda kolęda. Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury Gminy Tomice przy współpracy Gminy Tomice oraz Kół Gospodyń Wiejskich. Zapraszamy na fotorelację z noworocznego spotkania.

Czytaj dalej