Wyjazd do Opery Krakowskiej

743_585_585W Walentynkowy wieczór zapraszamy do udziału w wyjeździe do Opery Krakowskiej na operę „Napój Miłosny” . Obsada: soliści, orkiestra, chór i balet Opery Krakowskiej.Perła włoskiej opery buffa. Jak na utwór komiczny przystało rzecz to o perypetiach miłosnych, w wiejskim, sielankowym pejzażu. Opera w języku włoskim (polskie teksty wyświetlane na tablicach)

Czytaj dalej

Przedświąteczna wycieczka do Krakowa

baner nowa strona (Kopiowanie)21 grudnia zapraszamy na podwójną wycieczkę do Krakowa, dzieciom proponujemy warsztaty czekoladowe oraz pokaz robienia cukierków, natomiast dorosłym spektakl w Teatrze Bagatela „Wieczór kawalerski”, na koniec wszystkich zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy na krakowskim rynku.

 

Czytaj dalej

Warsztaty bukietów z liści

ZTEST-KARUZELAapraszamy na warsztaty robienia bukietów z liści, które zostaną zorganizowane w dniu 18 listopada 2014 w Ośrodku Kultury w Tomicach. Podczas zajęć zostaną pokazane różne techniki robienia kwiatów z świeżych liści. Udział w zajęciach jest bezpłatny, należy przynieść ze sobą tylko nici i w miarę możliwości liście. Zapisy przyjmowane są w Ośrodku Kultury do 17 listopada.

Bal Andrzejkowy dla dzieci

bal27 listopada w godzinach 16:00 – 18:00 zapraszamy wszystkie wróżki i czarodziejów na Bal Andrzejkowy. Podczas imprezy na naszych uczestników czeka dobra zabawa, andrzejkowe wróżby, lanie wosku, tańce, zabawy z magią i czarami oraz słodki poczęstunek.

Czytaj dalej