„TRELE – MORELE” nowa nazwa teatrzyku

Teatr-dziecięcy-Poradnik-dla-nauczycieli.pxm_-300x186Teatrzyk działający przy Ośrodku Kultury Gminy Tomice ma już swoją nazwę. Spośród 79 propozycji wybrano  „TRELE-MORELE”. Autorką nowej nazwy jest Milenka Majtyka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach.  Nagrodą jest mikołajowy wyjazd do Teatru J. Słowackiego w Krakowie w dniu 6 grudnia na spektakl „Mikołaj w krainie bajek” dla Milenki wraz z opiekunem. Gratulujemy!

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

banerekZapraszamy dzieci na przedstawienie teatralne pt. „O Mikołaju wspaniałym, który nie zapomniał o Stasiu małym” w Ośrodku Kultury Gminy Tomice w dniu 5 grudnia 2015r. /sobota/ o godz. 16.00. Po spektaklu spotkanie ze Świętym Mikołajem, który rozda dzieciom  prezenty.

Czytaj dalej

Bal Andrzejkowy dla dzieci

banerekWróżby, tańce różne gierki… –  Ośrodek kultury zaprasza wszystkie dzieci na Bal Andrzejkiowy 25 listopada 2015r. od godz. 16.00 do 18.00. W programie przewidziano konkursy, andrzejkowe wróżby, szalone tańce, słodki poczęstunek.

Czytaj dalej

Wyniki III Festiwalu Piosenki Patriotycznej

baner patriotycznaOśrodek Kultury Gminy Tomice zorganizował Festiwal Piosenki Patriotycznej (06.11). W trzeciej już edycji wzięło udział ponad 220 uczestników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne przed czteroosobowymi jury w składzie: Marta Majewska, Krystyna Jacek, Daniel Mruczek, Stanisław Gołąb. Młodzi artyści wykonali 50 utworów.

Czytaj dalej