UWAGA

W związku ze śmiercią Wójta Gminy Tomice Adama Kręciocha, zaplanowane na 6 września dożynki gminno-parafialne w Lgocie zostają ODWOŁANE!!

Zumba dla dzieci

banerek zumba dla dzieciZapraszamy dzieci do zapisów na stałe zajęcia Zumby w każdą środę. Zajęcia bezpieczne, mające na celu zachęcić do wysiłku fizycznego. Dzieci poprzez zabawę uczą się tańca, koordynacji a przy tym dobrze się bawią. Pierwsze spotkanie 30 września.

Czytaj dalej

Akademia Małego Konstruktora – Robotyka

Robotyka2Zapraszamy do zapisów na zajęcia z robotyki dzieci w wieku 5-13 lat, które odbywać się będą od 17 września w każdy czwartek. Roboty budowane są w oparciu o klocki lego WeDo. Uczestnicy poznają tajniki mechaniki i informatyki. Jest to wspaniała przygoda, dzięki której można ćwiczyć logiczne myślenie.

Czytaj dalej

Cykl Spotkań Konsultacyjnych w Dolinie Karpia

LOGOUwaga zmiana terminu spotkania w Tomicach.Spotkanie odbędzie się w dniu 07.09.2015r.  W związku z pracami prowadzonymi nad stworzeniem Lokalnej Strategii Rozwoju Doliny Karpia na lata 2014-2020 Zarząd Stowarzyszenia Doliny Karpia zaprasza na cykl spotkań konsultacyjnych w zakresie tworzenia w/w LSR, które w dniach 24.08.2015-03.09.2015 roku odbędą się we wszystkich 7 gminach Doliny Karpia. Czytaj dalej

Lato z Ośrodkiem Kultury – galeria zdjęć

wakacjePierwszy miesiąc wakacji już za nami a wraz z nim zakończyły się spotkania z zakresu robotyki w ramach Lato z Robotami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród chłopców. W miesiącu sierpniu Ośrodek Kultury przygotował również ciekawe propozycje dla dzieci. Zapraszamy do oglądania zdjęć w naszej galerii.