Informacja

W związku z występem zespołów działających przy ośrodku kultury na Dożynkach Gminnych w dniu 4 września 2016r., informujemy, że próby zespołów WIOLINKI, TOMICZANIE i GALERII ARTYSTYCZNEJ   odbędą się w następujących dniach:

W dniu 29.08.2016r. /poniedziałek/ o godz.15:00 zapraszamy dzieci z zespołu Tomiczanie,

a na godz.16:00 zapraszamy zespół WIOLINKI.

W dniu 31.08.2016r. /środa/ o godz.16:00 odbędzie się próba dzieci z Galerii Artystycznej.

Wakacje z Ośrodkiem Kultury – relacja

Wakacje  rozpoczęliśmy już z końcem czerwca wyjazdem na Edukacyjną Wystawę Klocków Lego w Bielsku – Białej. Drugą wycieczką było wyjście do drukarni Scal-bis w Tomicach, gdzie dzieci zapoznawały się z pracą drukarza.W lipcu dzieci aż czterokrotnie uczestniczyły w zajęciach z robotyki oraz przeprowadzały eksperymenty, stając się „ekipą młodych naukowców”.

Czytaj dalej

Dożynki Gminne

Urząd Gminy Tomice, Ośrodek Kultury Gminy Tomice, Koło Gospodyń Wiejskich w Tomicach oraz Rada Sołecka w Tomicach zaprasza na Dożynki Gminne 4 września 2016  /Plac przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Tomicach/.

Czytaj dalej

Zapraszamy na ZUMBĘ

banerek zumbaOśrodek Kultury Gminy Tomice zaprasza na zajęcia Zumby od 7 września w każdą środę i czwartek od godz. 19:30 do 20:20. Zapisy prowadzone są w ośrodku kultury do 25 sierpnia pod numerem telefonu 33/873-17-49.

Czytaj dalej

Konkurs Gminny „Wiejskie Rękodzieło”

banerek na stronęOśrodek Kultury Gminy Tomice zaprasza mieszkańców Gminy Tomice do wzięcia udziału w konkursie „Wiejskie Rękodzieło”, który kierowany jest do rodzin, stowarzyszeń, Kół Gospodyń Wiejskich. Termin konkursu oraz zasady uczestnictwa zawarte są  w regulaminie poniżej.

Czytaj dalej

Spektakl „Arszenik i stare koronki” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego

Zapraszamy na spektakl „Arszenik i stare koronki” do Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.Spektakl jest „czarną komedią” zaskakującą zwrotami akcji. Nie brakuje olbrzymiej dawki humoru, a postaci ożywiają znakomici aktorzy.Wyjazd – 25 września (niedziela) o godzinie 15.00, planowany powrót – godzina 20.30. Więcej informacji na plakacie.

Czytaj dalej

Informacja dla uczniów kl. I i II Gimnazjum

W BIBLIOTECE GMINNEJ SĄ JUŻ DOSTĘPNE DO WYPOŻYCZENIA PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW KL. I i II. PROSIMY O ODBIERANIE KOMPLETÓW PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO.

Biblioteka Gminna w Tomicach czynna do 26.08.2016r. w godz.:

Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek od 11.00 do 17.00

Środa od 10.00 do 16.00