Wycieczka – Magiczna Praga

Ośrodek Kultury proponuje wycieczkę do Pragi. Wyjazd planowany jest w dniu 20 maja w godzinach nocnych. W programie zwiedzanie największych atrakcji turystycznych Pragi wraz z malowniczym rejsem statkiem po Wełtawie. Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Czytaj dalej

Wyniki Konkursu Plastycznego „Moja Wiosna”

W dniu dzisiejszym (tj. 25 kwietnia) komisja konkursowa w składzie: Mira Sabatowicz, Józef Ogiegło, Jan Bednarz oceniła 179 prac nadesłanych na konkurs plastyczny „Moja Wiosna”. Nagrodzonych zostało 20 osób w poszczególnych kategoriach wiekowych. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu. 

Czytaj dalej

Informacja

Informujemy, iż w dniu 2 maja Ośrodek Kultury Gminy Tomice oraz Biblioteka Publiczna wraz z filiami będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. 

I Mistrzostwa Gminy Tomice w Tenisie Stołowym rozstrzygnięte.

W sali szkoły podstawowej w Radoczy wyłoniono pierwszych mistrzów gminy Tomice w trzech kategoriach – gimnazjalistów, seniorek i seniorów.
Otwarcie mistrzostw organizowanych przez Ośrodek Kultury Gminy Tomice nastąpiło w iście zimowej aurze, niebo za oknami zrobiło się czarne, a po chwili gęsto sypnęło śniegiem, który przez dłuższy czas nie zamierzał topnieć. To nie jedyny psikus aury. Pod koniec mistrzostw z kolei słońce operowało tak mocno, że momentami uniemożliwiało grę. Czytaj dalej

Majowe Bałysowanie

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Majowym Bałysowaniu”. Impreza odbędzie się 30 kwietnia przy Galerii Sztuki Bałysówka w Tomicach. W programie: występy artystyczne, poczęstunek przygotowany przez Stowarzyszenie Wioski Moich Marzeń (KGW) oraz wystawa malarstwa i rzeźby „Moja przestrzeń”.

Czytaj dalej

„Wiosna w Gminie Tomice”

Autorka zdjęcia, które otrzymało najwięcej „polubień” przez użytkowników Facebooka w Internetowym Konkursie Fotograficznym Cztery Pory Roku organizowanym przez Ośrodek Kultury Gminy Tomice otrzymuje nagrodę rzeczową. Gratulujemy. Zapraszamy po odbiór nagrody do Ośrodka Kultury.

Czytaj dalej