Poplenerowa wystawa fotograficzna „TOMICE 2016”

Zapraszamy na  poplenerową wystawę fotograficzną „TOMICE 2016”, która jest zwieńczeniem IX pleneru malarsko-fotograficznego im. F. Suknarowskiego  pod patronatem Wójta Gminy Tomice. Plener odbył się w dniach 3-9 października 2016r. Wzięło w nim udział 20 fotografików i 15 artystów plastyków. Wystawę można obejrzeć w Ośrodku Kultury Gminy Tomice od poniedziałku do piątku  od godz. 8:00 do 16:00 (17.02 – 24.03).

Czytaj dalej

Festiwal Piosenki Wiosennej

Z okazji pierwszego dnia wiosny zapraszamy wszystkich przedszkolaków z terenu Gminy Tomice do wzięcia udziału w Festiwalu Piosenki Wiosennej. Konkurs muzyczno-wokalny zostanie zorganizowany w dniu 28 marca br. o godz.9:00 w sali ośrodka kultury.

Czytaj dalej

Ferie zimowe – relacja

Dwa tygodnie zimowych ferii za nami. Podczas tych dni Ośrodek Kultury zapewnił moc atrakcji zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dorosłych, którzy mięli możliwość uczestnictwa w ciekawych zajęciach oraz wycieczkach. Zapraszamy na krótką relację z dwóch tygodni w OKGT. 

Czytaj dalej

Kampania informacyjna LSR w 2017

Stowarzyszenie Dolina Karpia w ramach Kampanii informacyjnej na temat naborów planowanych w bieżącym roku „LSR w 2017”, zaprasza  potencjalnych wnioskodawców na spotkania informacyjne, które odbędą się w dniach: 15 lutego, 28 lutego, 22 marca i 5 kwietnia 2017 roku w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia w Zatorze, ul. Rynek 2.

Czytaj dalej