Wyjazd na mecz ekstraklasy siatkówki mężczyzn do Bielska-Białej.

OKGT organizuje wyjazd na mecz Plus Ligi BBTS Bielsko-Biała – LOTOS Trefl Gdańsk. Serdecznie zapraszamy. Koszt wyjazdu (autokar, ubezpieczenie, bilet) w bardzo atrakcyjnej cenie. Tylko 24 złote; bez różnicowania na wiek uczestnika. Miejsca przy parkiecie.

Mecz odbędzie się 1 kwietnia (sobota) o godzinie 17.00. Wyjazd o godzinie 14.45. Powrót planowany ok. godziny 20.00.

Spotkanie może zostać przełożone na 31 marca (piątek) na godzinę 18.00.

-Taka alternatywa wynika z harmonogramu transmisji telewizyjnych – tłumaczy odpowiedzialny za dystrybucję biletów w BBTS Bielsko-Biała Maciej Kaliciński. – Jeśli telewizja zdecyduje, że akurat ten mecz będzie transmitować, wówczas termin 1 kwietnia zostanie zamieniony na 31 marca. JEST TO JEDNAK BARDZO MAŁO PRAWDOPODOBNE, gdyż ani my, ani LOTOS nie gramy o czołowe lokaty. W ostatniej serii gier sezonu zasadniczego na pewno będą mecze o dużą stawkę, jak choćby o awans do finałowej „czwórki” i nimi zajmie się telewizja.

Przytaczamy wypowiedź przedstawiciela klubu, aby zainteresowane wyjazdem osoby pozostawiły sobie minimalny margines na ewentualną zmianę terminu.

Zapisy przyjmujemy w OKGT pod numerami telefonów: 531 900 292 i 33 873 17 49 do 23 marca (czwartek), natomiast wpłaty od 27 do 29 marca (wtedy będzie już definitywnie wiadomo w jakim terminie zostanie rozegrany mecz, choć przytoczona wypowiedź jest wymowna i należy szykować się na planowany pierwotnie termin).

Po 29 marca, w razie rezygnacji uczestnika, nie zwracamy wpłat.

Nie tylko atrakcyjna cena wyjazdu na proponowany mecz może przyciągnąć kibiców siatkówki, ale też możliwość zobaczenia w akcji najlepszych siatkarzy w Polsce, jak choćby reprezentanta Polski Mateusza Mikę. Zapraszamy!