Konkurs „Kolorowa Wielkanoc” – wyniki.

banerek konkurs wielkanocnyW zorganizowanym przez Ośrodek Kultury Gminy Tomice konkursie „Kolorowa Wielkanoc”, jury w składzie: Grzegorz Giermek (przewodniczący), Mira Sabatowicz, Maria Paśnik, oceniło ponad 300 prac (pisanki, stroiki rękodzieło).

Wyniki:
I grupa konkursowa /przedszkolaki, zerówka, klasy I-III szkoły podstawowej/
Wykonanie pisanek dowolną techniką, bez elementów zakupionych.

1 miejsce: Maja Nicieja – Szkoła Podstawowa Witanowice
2 miejsce: Karol Lach – Szkoła Podstawowa Radocza
2 miejsce: Radosław Dębski – Szkoła Podstawowa Woźniki
3 miejsce: Hubert Bliźnik – Szkoła Podstawowa Witanowice
3 miejsce: Julia Kwarciak – Szkoła Podstawowa Witanowice
3 miejsce: Oliwier Pierzchała – Szkoła Podstawowa Woźniki
Wyróżnienia:
Krzysztof Orkisz – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice
Kinga Koim – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice
Julia Pająk – Szkoła Podstawowa Woźniki
Magdalena Gibas – Szkoła Podstawowa Radocza
Zuzanna Gibas – Szkoła Podstawowa Radocza
Łucja Łopatecka – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice
Jan Jurka – Szkoła Podstawowa Radocza
Filip Janczak – Szkoła Podstawowa Radocza
Justyna Nowak – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice
Karolina Kwarciak – Szkoła Podstawowa Witanowice
Piotr Szostek – Szkoła Podstawowa Radocza
Paweł Szostek – Szkoła Podstawowa Radocza
Miłosz Słupski – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice
Oliwier Tomczyszyn – Szkoła Podstawowa Woźniki
Weronika Nicieja – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice
Karolina Tomiak – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice
Kamila Widlarz – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice
Mateusz Tyl – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice

II grupa konkursowa /klasy IV-VI szkoły podstawowej/
Wykonanie stroika wielkanocnego o dowolnym kształcie i wielkości, możliwość zastosowania dowolnych technik, preferowane użycie materiałów naturalnych.

1 miejsce: Krzysztof Kata – Szkoła Podstawowa Radocza
1 miejsce: Natalia Łopatecka – Szkoła Podstawowa Witanowice
2 miejsce: Julia Wieczorek – Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice
3 miejsce: Natalia Janicka – Szkoła Podstawowa Witanowice
Wyróżnienia:
Weronika Bliźnik – Szkoła Podstawowa Witanowice
Aleksandra Kajfasz – Szkoła Podstawowa Witanowice
Oliwia Ciernia – Szkoła Podstawowa Witanowice

III grupa konkursowa /mieszkańcy gminy Tomice/
Rękodzieło wielkanocne ma nawiązywać do rodzimych tradycji ludowych i obrzędowości wielkanocnej.

1 miejsce: Beata Matyjasik-Bobak – Radocza
1 miejsce: KGW Radocza
1 miejsce: Ewa Talaga – Zygodowice
2 miejsce: Grażyna Adamczyk – Tomice

Wręczenie dyplomów oraz nagród nastąpi podczas Pokazu Potraw Wielkanocnych w Radoczy w dniu 12 marca 2016r. Nagrodzone i wyróżnione prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej podczas Pokazu Potraw Wielkanocnych.

Related Images: