Bilety do Energylandii, Zatorlandu i Parku Miniatur w Inwałdzie dla uczestników naszych imprez.

Ośrodek Kultury Gminy Tomice przygotował pakiet wydarzeń, w których uczestnictwo pozwoli na wygranie cennych nagród – biletów do Energylandii dla dziecka z opiekunem (1 miejsce), biletów do Zatorlandu dla dziecka z opiekunem (2 miejsce), biletów do Inwałd Park dla dziecka z opiekunem (3 miejsce).

Ideą przedsięwzięcia jest nagrodzenie uczestników imprez z przedstawionej w rozwinięciu listy. 

Udział w danym wydarzeniu powoduje przyznanie bloczka, który weźmie udział w czerwcowym losowaniu. Im większą liczbę bloczków otrzyma uczestnik, tym większa jego szansa na wygranie nagród. Jeśli dana osoba weźmie udział w 8 imprezach otrzyma osiem bloczków, czym zwielokrotni swoje szanse na wygraną. Uczestnik jednych zajęć będzie miał mniejsze szanse na zdobycie nagrody, choć również on może wygrać. Wszystkie bloczki będą losowane jednocześnie. Dana osoba może wygrać jedną nagrodę. Jeśli podczas losowania zostanie wyjęty po raz drugi bloczek tej samej osoby, zostanie odłożony, a procedura trwać będzie do wyłonienia trzech różnych uczestników.

Oczywiście za każdą z wymienionych imprez Ośrodek Kultury będzie nagradzał najlepszych. Opisany powyżej konkurs jest bonusem, dodatkową inicjatywą, pozwalającą wygrać atrakcyjne nagrody.

Imprezy:

1.Zimowy parkour – film z przydomowego toru przeszkód

2.Zdjęcie w stroju karnawałowym

3.Spotkanie z podróżnikiem – „Rajska Tajlandia”

4.Kartka walentynkowa – „Warsztaty pełne miłości” /Biblioteka Publiczna/

5.Warsztaty z okazji Dnia Mamy

6.Konkurs czytelniczy „Od deski do deski”

7.Spotkanie z podróżnikiem – „Amerykański sen”

8.”Mój sportowy idol” – nagranie filmiku przedstawiającego postać wybranego sportowca

9.Krzyżówka internetowa /Biblioteka Publiczna/

10.Ozdoba wielkanocna /Biblioteka Publiczna/

Zapowiedzi poszczególnych konkursów wraz z ich regulaminami pojawiać się będą cyklicznie na stronie www.kulura.tomice.pl i FB OKGT.

Ośrodek Kultury zaprasza również do udziału w wydarzeniach, które nie znajdują się w ww. pakiecie. Nagradzamy uczestników we wszystkich pozostałych konkursach.

UWAGA: Konkurs Zimowy Parkour już trwa. Wydłużamy możliwość nadsyłania filmików do 14 lutego.