Festiwal Piosenki Przedszkolnej rozstrzygnięty.

W sali widowiskowej Ośrodka odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej solistów i zespołów w dwóch kategoriach: dzieci w wieku 3-4 lat i 5-6 lat.

Wszyscy uczestnicy, bez względu na to czy występowali indywidulanie, czy w grupie, świetnie przygotowali się do Festiwalu pod względem wokalnym. Podkreślić należy, że dzieci, dzięki swoim nauczycielom i rodzicom, miały na sobie garderobę współgrającą z prezentowanymi treściami.

Konkurs okazał się wspaniałym, wesołym wprowadzeniem w wiosnę. W trakcie jego trwania dzieci żywo reagowały na kolejne przeboje słyszane ze sceny, kołysząc się w ich rytm lub nawet próbując śpiewać, do czego zachęcali niektórzy „artyści”.

Występy oceniało jury w składzie: Elżbieta Szczygieł, Paweł Polak i Aneta Homel. Zanim jednak podano oficjalne wyniki, na scenie pojawia się Myszka Miki, które przez kilkanaście minut zabawiała maluchy przy największych hitach. Rozemocjonowani uczestnicy oklaskami przywitali wracające z obrad jury i przyjęli przygotowane nagrody. Nie było dziecka, które nie otrzymałoby upominku od organizatorów.

Wyniki Festiwalu w pliku: 

Wyniki – Festiwal Piosenki Przedszkolnej

Related Images: