II Turniej Wsi Gminy Tomice

W niedzielę, 10 czerwca, na boisku sportowym w Woźnikach odbędzie się II Turniej Wsi Gminy Tomice. W zawodach weźmie udział sześć drużyn, reprezentujących wszystkie gminne wioski. Każdy zespół będzie się składać z ośmiu osób – czterech kobiet i czterech mężczyzn.


Organizatorzy przewidzieli 10 konkurencji: slalom drużynowy, rzut workiem z sianem, przekładanie opony, rzut jajkiem, narciarstwo trawiaste, przeciąganie liny, slalom na taczce, spacer hurtownika, strzały do bramki z zasłoniętymi oczyma, rozwieszanie mokrych pieluch.
Zwycięski zespół zdobędzie puchar przechodni. Obrońcą tytułu jest drużyna z Woźnik. Każdy team zostanie ubrany w okolicznościowe, różnokolorowe koszulki. Wszyscy zawodnicy otrzymają również posiłek i limitowany kubek.
Na kibiców czeka wiele atrakcji – stoiska gastronomiczne, grill, napoje, a najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchańców.
Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00, ale drużyny muszą stawić się na boisku o godzinie 13.15, celem dopełnienia formalności, podpisania zgody na udział w zawodach, pobrania strojów i odprawy sędziowskiej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Tomice, i nie tylko, do obejrzenia zmagań w dyscyplinach, które nigdy nie doczekają się olimpijskiej premiery, za to na naszym terenie rosną w siłę.