Internetowy Koncert Pieśni Patriotycznych

Tak jak obiecaliśmy zamieszczamy dzisiaj wyniki głosowania na NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI, którą mogli otrzymać soliści występujący w Koncercie Pieśni Patriotycznych. Głos na wybranego solistę można było oddać poprzez wysłanie maila do Ośrodka Kultury i podanie w nim imienia i nazwiska solisty oraz takich samych danych osoby głosującej.

Tak jak obiecaliśmy zamieszczamy dzisiaj wyniki głosowania na NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI, którą mogli otrzymać soliści występujący w Koncercie Pieśni Patriotycznych. Głos na wybranego solistę można było oddać poprzez wysłanie maila do Ośrodka Kultury i podanie w nim imienia i nazwiska solisty oraz takich samych danych osoby głosującej. Z skrupulatnie prowadzonej statystyki poprawnie oddanych głosów NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI otrzymują: Maja Kajfasz oraz Milena Skrzyńska, które otrzymały taką samą liczbę głosów (41). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy pięknych występów. Końcem tygodnia opublikujemy wyniki całego Festiwalu Piosenki Patriotycznej nad którego oceną pracuje jury. Cieszy nas fakt, że koncert na naszym kanale YouTube został wyświetlony już ponad 750 razy.

A teraz czas na losowanie 😊 Spośród wszystkich głosujących na solistów, wylosujemy jedną osobę dla której Ośrodek Kultury przygotował nagrodę 😊 W sprawie jej odbioru, a także odbioru nagród publiczności prosimy o kontakt telefoniczny.  

Losowanie na FB Ośrodka Kultury – transmisja na żywo (powyższy post).

 

 

Related Images: