Koncert Małgorzaty Szybisty – relacja

Na zakończenie wakacji Ośrodek Kultury Gminy Tomice zaprosił mieszkańców gminy na koncert Małgorzaty Szybisty – młodej, bardzo uzdolnionej piosenkarki ze Skawiny.

Od piątkowego popołudnia na placu przed Ośrodkiem trwały przygotowania. Pracownicy zadbali o efektowny anturaż, który miał być dopełnieniem artystycznego wydarzenia. Pompowano olbrzymie balony, które podświetlone ledami dawały efekt świetlistych kul. Wokół skweru, na którym odbył się koncert, zamontowano nowe oświetlenie w stylu retro, a dbając o wygodę wszystkich gości rozłożono leżaki. Bardzo dobrze ze swojej pracy wywiązała się ekipa nagłaśniająca i oświetlająca. Artystka prezentowała się świetnie, a jej czysty głos niósł się po okolicy.

Na koncert zawitało kilkadziesiąt osób, gromkimi brawami nagradzając artystkę po każdym utworze ze zróżnicowanego repertuaru. Można było posłuchać m.in. piosenek Edyty Gepert, Anny Jantar, Maryli Rodowicz. Nie obyło się bez bisów. A piękny, ciepły wieczór zwieńczyło wykonanie utworu Hallelujah Leonarda Cohena. Małgorzata Szybisty wykazała się dojrzałością artystyczną, nawiązując bardzo ciepły kontakt z publicznością, wprowadzając w poszczególne utwory.

Wydarzenie kończące wakacje z OKGT przypadło do gustu wszystkim gościom. W trakcie koncertu na plac wchodzili kolejni mieszkańcy. Nie mogli przejść obojętnie obok głosu artystki.

W trakcie koncertu chętni zapisywali swoje życzenia. Zamknięto je w ozdobnej kapsule czasu. Zostanie schowana w sekretnym miejscu. Po roku, podczas kolejnego artystycznego zakończenia wakacji, nastąpi jej odpieczętowanie.

Kolejną atrakcją było losowanie trzech nagród wśród osób, które wcześniej na swoim FB polubiły i udostępniły post informujący o koncercie.      

Related Images: