Konkurs “Od deski do deski” rozstrzygnięty

Ośrodek Kultury Gminy Tomice rozstrzygnął kolejną edycję konkursu czytelniczego “Od deski do deski”. Uczniowie szkół podstawowych zmagali się z trudnym testem (tym samym dla klas: IV-V i VI-VIII), ale dzięki wnikliwemu czytaniu książki “Felix, Net i Nika oraz Trzecia Kuzynka” wykazali się dużą wiedzą.

Na uwagę zasługuje wynik Pauliny Pali z Witanowic, ósmoklasistki, która zdobyła maksymalną liczbę punktów (46), co jest osiągnięciem wybitnym, gdyż sprawdzian był jednym z trudniejszych od początki trwania konkursu.

Świetnie spisała się Zuzanna Frączek z Radoczy, uczennica… drugiej klasy. Wyraziła chęć wzięcia udziału i napisała test na poziomie najlepszych w kategorii IV-V.

Ośrodek przyzna nagrody nie tylko najlepszym uczniom, ale także wszystkim, którzy osiągnęli pułap kwalifikujący do zdobycia oceny dobrej, gdyby mierzyć wyniki szkolną skalą.

Wyniki konkursu:

Klasy IV-V:

1.Aniela Mrowiec /ZSP Witanowice/

2.Filip Mikołajczyk /ZSP Tomice/

3.Piotr Fluder /ZSP Witanowice/

Klasy VI-VIII:

1.Paulina Pala /ZSP Witanowice/

2.Zuzanna Boba /ZSP Tomice/

3.Anna Żak /SP Radocza/

3.Nikola Kwaśny /ZSP Witanowice/

Klasy I-III:

1.Zuzanna Frączek /SP Radocza/

Oprócz wymienionych nagrody książkowe otrzymają: Martyna Łąka /ZSP Witanowice/, Paulina Tyrybon /ZSP Witanowice/, Joanna Kędzior /ZSP Witanowice/, Marika Lach /ZSP Witanowice/

Po nagrody i dyplomy prosimy zgłaszać się od piątku (14 kwietnia) w biurze OKGT.

Related Images: