Piękna „Muzyczna podróż” z Karoliną Żak-Orzechowską

W piątkowy wieczór (23.07) na skwerze przed Ośrodkiem Kultury Gminy Tomice odbył koncert Karoliny Żak – Orzechowskiej, której akompaniowali: Natalia Ogiegło (skrzypce) oraz Dawid Wilk (klawisze). Utalentowana artystka zabrała kilkudziesięciu słuchaczy w muzyczną podróż, poruszając się w szerokim repertuarze i wywołując w słuchaczach szeroką gamę nastrojów; skłaniała do refleksji, zadumy, ale też niosła radość, optymizm i energię.

Piękne brzmienie głosu Karoliny niosło się w wieczornej ciszy także poza miejsce koncertu, zatrzymując spacerowiczów, przysłuchujących się wykonaniu i interpretacji.

Wszyscy trzej artyści dali popis swoich umiejętności, wypuszczając w eter bardzo świadomy przekaz do widzów. Dodatkowo świetnie prezentowali się na zaimprowizowanej scenie.

Poloru i kolorytu dodały koncertowi lampiony, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, przygotowane przez pracowników OKGT i ROK Zator. Zgromadzeni usiedli w wygodnych leżakach, mogąc oddać się muzyce i przez ponad godzinę zapomnieć o codzienności, problemach.

Karolina Żak – Orzechowska dała wszystkim duży zastrzyk pozytywnej energii i pozwoliła skupić się tylko na tym co najważniejsze – dobrych emocjach.

Cały koncert można wysłuchać na profilu FB Ośrodka Kultury Gminy Tomice, rejestrującego wydarzenie. Zapraszamy 😊

Related Images: