Warsztaty dla dorosłych z okazji Dnia Mamy

Serdecznie zapraszamy do zapisów na bezpłatne warsztaty “Moje poczucie wartości” z okazji Dnia Mamy, które poprowadzi Justyna Guzdek. Spotkanie odbędzie się 19 maja (piątek) o godz. 17:00. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy Cię na warsztat, w czasie którego doświadczysz czegoś wyjątkowego… Sprawdzisz jak się masz z poczuciem własnej wartości. Dowiesz się czym ono tak naprawdę jest i jak wpływa na Ciebie i Twoje życiowe decyzje. Usłyszysz jak możesz z nim pracować i od czego powinnaś zacząć. Doświadczysz jak świadomość i codzienna praca nad swoim poczuciem własnej wartości zmieni Twoje życie na lepsze, a dobry dialog wewnętrzny doda Ci skrzydeł i zbuduje pewność siebie.

Prowadząca: Justyna Guzdek

“Jestem trenerem mentalnym i doradcą kosmetycznym. W swojej pracy wykorzystuję kosmetyki, które stały się pretekstem do spotkania z drugą Kobietą. Dlaczego wybrałam akurat kosmetyki? Ponieważ wiem, że zmiana zewnętrzna, to początek głębszych zmian. Sama jestem tego przykładem! Moją misją jest wzbogacanie życia Kobiet. Uczę je jak dbać o siebie bardziej, jak podkreślać atuty swojej urody, wydobywam ich piękno. Pokazuję, że nasz wygląd wpływa nie tylko na to, jak odbierają nas inni, ale również na nasze codzienne samopoczucie i pewność siebie”.

 

Related Images: