Wyniki Gminnego Konkursu na Kartkę Wielkanocną

banerekW dniu 23 marca 2015 roku komisja konkursowa oceniła prace złożone w Gminnym Konkursie na Kartkę Wielkanocną, kierowanym do mieszkańców gminy w 5 kategoriach wiekowych. Ocenie podlegała m.in.  oryginalność pomysłu, zgodność z tradycją oraz walory artystyczne i estetyczne.

Protokół Gminnego Konkursu na Kartkę Wielkanocną

Organizatorem konkursu był Ośrodek Kultury Gminy Tomice im. Wincentego Bałysa.   Kartki można było składać w V kategoriach:

I kategoria: przedszkolaki oraz zerówka
II kategoria: I – III klasa szkoły podstawowej
III kategoria: IV – VI klasa szkoły podstawowej
IV kategoria: I – III klasa gimnazjum
V kategoria: szkoły średnie, osoby dorosłe

Na konkurs spłynęło 277 kartek:

I kategoria: 84
II kategoria: 115
III kategoria: 56
IV kategoria: 18
V kategoria:
4

W dniu  23 marca 2015 roku  komisja konkursowa w składzie:

Przewodnicząca komisji: Mirosława Sabatowicz
Członek komisji: dr Maria Zemanek
Członek komisji: Bogusław Pacek
Członek komisji: Maria Paśnik

 wybrała kartki, którym zostały przyznane miejsca oraz wyróżnienia.

 W konkursie zostały nagrodzone następujące osoby:

Kategoria I

I miejsce Igor Stawowy Szkoła Podstawowa w Woźnikach
I miejsce Gabriela Gwiżdż Szkoła Podstawowa w Woźnikach
I miejsce Tobiasz Hardek Szkoła Podstawowa w Woźnikach
II miejsce Victoria Rachtan Zespół Szkolno – Przedszkolny w Tomicach
II miejsce Klaudia Matyjasik Szkoła Podstawowa w Woźnikach
II miejsce Natalia Putek Szkoła Podstawowa w Witanowicach
III miejsce Milena Harnik Szkoła Podstawowa w Radoczy
III miejsce Wiktoria Krakowska Szkoła Podstawowa w Woźnikach
III miejsce Karolina Gaczorek Szkoła Podstawowa w Woźnikach
III miejsce Aleksandra Polak Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Martynka Zazulak Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Radosław Dębski Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Liliana Janik Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Tymoteusz Woderski Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Zofia Mikołajczyk Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Olaf Sanok Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Amelka Cimoch Zespół Szkolno- Przedszkolny w Tomicach
Wyróżnienie Radosław Żmuda Zespół Szkolno- Przedszkolny w Tomicach
Wyróżnienie Patryk Zawierucha Zespół Szkolno- Przedszkolny w Tomicach

 Kategoria wiekowa II

I miejsce Emilia Nosal Szkoła Podstawowa w Radoczy
I miejsce Grzegorz Głąb Szkoła Podstawowa w Radoczy
II miejsce Kamil Harnik Szkoła Podstawowa w Woźnikach
II miejsce Krzysztof Kata Szkoła Podstawowa w Radoczy
III miejsce Gabriela Wojnowska Szkoła Podstawowa w Radoczy
III miejsce Zuzanna Borek Szkoła Podstawowa w Radoczy
Wyróżnienie Jan Latocha Zespół Szkolno – Przedszkolny w Tomicach
Wyróżnienie Maria Dziedzic Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Weronika Talaga Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Sylwia Kusina Szkoła Podstawowa w Witanowicach
Wyróżnienie Julia Baran Szkoła Podstawowa w Radoczy
Wyróżnienie Aleksandra Gaczorek Szkoła Podstawowa w Radoczy
Wyróżnienie Maksymilian Baran Szkoła Podstawowa w Radoczy

Kategoria wiekowa III

I miejsce Weronika Mikołajczyk Szkoła Podstawowa w Witanowicach
II miejsce Julia Rączka Szkoła Podstawowa w Radoczy
III miejsce Malwina Harnik Szkoła Podstawowa w Radoczy
III miejsce Kaja Góra Szkoła Podstawowa w Witanowicach
III miejsce Antoni Kokoszka Szkoła Podstawowa w Witanowicach
Wyróżnienie Andrzej Bury Szkoła Podstawowa w Radoczy
Wyróżnienie Natalia Knapik Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Oliwia Harnik Szkoła Podstawowa w Woźnikach
Wyróżnienie Weronika Bliźnik Szkoła Podstawowa w Witanowicach
Wyróżnienie Martyna Skrzyńska Szkoła Podstawowa w Witanowicach
Wyróżnienie Agnieszka Nicieja Szkoła Podstawowa w Witanowicach
Wyróżnienie Oliwia Wrzosek Szkoła Podstawowa w Witanowicach
Wyróżnienie Beata Suchyta Szkoła Podstawowa w Witanowicach

 Kategoria IV 

I miejsce Anna Kata Gimnazjum w Tomicach
Wyróżnienie Karolina Orzechowska Gimnazjum w Tomicach
Wyróżnienie Agnieszka Żak Gimnazjum w Tomicach
Wyróżnienie Magdalena Kwarciak Gimnazjum w Tomicach
Wyróżnienie Dawid Kwarciak Gimnazjum w Tomicach

Kategoria V

Wyróżnienie Kazimiera Latko Woźniki
Wyróżnienie Krystyna Furdzik Witanowice
Wyróżnienie Daria Dudkiewicz

 

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 28 marca  (sobota) 2015 podczas VII Gminnego Pokazu Potraw Wielkanocnych, który odbędzie się na hali sportowej w Gimnazjum w Tomicach o godzinie 15:00. Wręczenie nagród około godz. 16:00.
Na pokazie wystawa pokonkursowa wyróżnionych prac.

Program imprezy:

1.Występy artystyczne zespołów z Gminy Tomice.

2.Wręczenie nagród w Gminnym Konkursie na Kartkę Wielkanocną

3.Degustacja potraw wielkanocnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Tomice.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W IMPREZIE

Related Images: