Wyniki konkursu plastycznego “Dzieci z całego świata”

banerek

Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społeczne w Tomicach zorganizowali konkurs plastyczny “Dzieci z całego świata”W dniu 24  maja 2016 r. komisja konkursowa wybrała prace, którym zostały przyznane miejsca oraz wyróżnienia. Na konkurs spłynęło ogółem 177 prac.

                          Protokół

Organizatorem konkursu był  Ośrodek Kultury Gminy Tomice im. Wincentego Bałysa oraz  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomicach. Prace można było składać w trzech kategoriach:

* I kategoria:   przedszkole oraz zerówka

* II kategoria: klasy I – III szkoły podstawowej;
* III kategoria: klasy IV – VI szkoły podstawowej;
w dwóch grupach konkursowych:

Grupa I     – lalki, pacynki, kukiełki  

Na konkurs zostały złożone 23 prace.

Grupa II   rysunek, grafika, malarstwo

Na konkurs zostały złożone 154 prace.

W dniu 24  maja 2016r. komisja konkursowa w składzie:

Przewodniczący : Grzegorz Giermek

Członek komisji:   Barbara Batko

Członek komisji:   Dorota Gołąb

Członek komisji:   Aneta Skrzyńska

wybrała prace, którym zostały przyznane miejsca oraz wyróżnienia.

W konkursie zostały nagrodzone następujące osoby:

Grupa I     – lalki, pacynki, kukiełki

Kategoria I  / złożono 2 prace/

Wyróżnienie:

Maja Grabowska                   OKGT –   zajęcia plastyczno-ceramiczne

Emilia Chmiel                        OKGT –   zajęcia plastyczno-ceramiczne

Kategoria II  /złożono 21 prac/

 I miejsce  Aleksandra Gaczorek            Szkoła Podstawowa Radocza

 II miejsce 

Piotr Szostek                        Szkoła Podstawowa Radocza

Michał Górowski                   Szkoła Podstawowa Radocza

III miejsce

Oliwia Hardek                      Szkoła Podstawowa Woźniki

Karolina Kowalczyk              Szkoła Podstawowa Radocza

Zuzanna Gibas                     Szkoła Podstawowa Radocza

Wyróżnienia:

Wiktoria Kwarciak OKGT, Katarzyna Kufietta OKGT, Julia Cichoń OKGT, Zuzanna Borek Szkoła Podstawowa Radocza, Aleksandra Nycz Szkoła Podstawowa Radocza, Julia Cichoń Szkoła Podstawowa Radocza, Natalia Spisak Szkoła Podstawowa Radocza, Grzegorz Głąb Radocza, Bartosz Legień Szkoła Podstawowa Radocza, Oliwier Warmuz Szkoła Podstawowa Radocza, Paweł Szostek Szkoła Podstawowa Radocza, Bartosz Gawroński Szkoła Podstawowa  Radocza, Filip Abrantowicz Szkoła Podstawowa Radocza, Helena Grolik Szkoła Podstawowa Woźniki, Michał Rusinek Szkoła Podstawowa Radocza.

Grupa II   rysunek, grafika, malarstwo

Kategoria I  / złożono 84 prace/

I miejsce

Anna Piszczek           Szkoła Podstawowa Woźniki

Maja Grabowska       Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice

II miejsce

Maciej Chudy                  Szkoła Podstawowa Woźniki

Emilia Stanek                  Szkoła Podstawowa Witanowice

Lilianna Tyrybon                Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice

III miejsce

Igor Bałys                         Szkoła Podstawowa Woźniki

Norbert Bałys                   Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice

Wyróżnienia: Emilia Chmiel Zespół-Szkolno-Przedszkolny Tomice, Oliwier Tomczyszyn Szkoła Podstawowa Woźniki, Bartłomiej Dubel Szkoła Podstawowa Woźniki, Kamila Studnicka Szkoła Podstawowa Woźniki, Wiktoria Krakowska Szkoła Podstawowa Woźniki, Adrian Kwarciak Szkoła PodstawowaWoźniki, Agata Rynkiewicz Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice, Julia Pająk Szkoła Podstawowa Woźniki, Oliwia Harmatys  Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice, Aleksandra Słupska Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice, Natalia Wata Szkoła Podstawowa Radocza, Nikola Kwarciak Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice, Zofia Pawłowska Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice, Julia Polańska Szkoła Podstawowa Radocza.

Kategoria II  / złożono 49 prac/

I miejsce

Luiza Tyrybon          Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice

Oliwier Chojna          Szkoła Podstawowa Woźniki

II miejsce

Jagoda Dyczkowska        Szkoła Podstawowa Witanowice

Tomasz Kozioł           Szkoła Podstawowa  Woźniki

Maria Dziedzic          Szkoła Podstawowa  Woźniki

III miejsce

Emilia Borek              Szkoła Podstawowa Witanowice

Dawid Tatar              Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice

Szymon Noszka        Szkoła Podstawowa Radocza

Wyróżnienia: Gaja Kuś Szkoła Podstawowa Woźniki, Anna Tłomak Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice, Aleksandra Koźlak Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice, Aleksandra Polak Szkoła Podstawowa Woźniki, Michał Górowski Szkoła Podstawowa Radocza, Zuzanna Tabak Szkoła Podstawowa Woźniki, Aleksandra Dubel Szkoła Szkoła Podstawowa Woźniki, Jan Jurka Szkoła Podstawowa Radocza, Nikola Kruk Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice, Emilia Rączka Szkoła Podstawowa Radocza, Oliwier Ciapa Szkoła Podstawowa Witanowice, Oliwia Kapica Szkoła Podstawowa Woźniki, Magdalena Wiktor Szkoła Podstawowa Woźniki.

Kategoria III  /złożono 21 prac/

 I miejsce Kamila Kwarciak      Szkoła Podstawowa Witanowice

 II miejsce Justyna Russek          Szkoła Podstawowa Witanowice

III miejsce Julia Cimoch              Szkoła Podstawowa Radocza

Wyróżnienia: Karolina Wołoch Szkoła Podstawowa Witanowice, Szymon Żak Szkoła Podstawowa Radocza.

Wręczenie nagród zostało zaplanowane na dzień 28 maja (SOBOTA) 2016 o godzinie 16:00 podczas Dnia Dziecka – Postaw na Rodzinę, na placu przy Ośrodku Kultury w Tomicach. W razie deszczu impreza zostanie przeniesiona do budynku Ośrodka Kultury.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W IMPREZIENA DZIECI CZEKA DUŻO ATRAKCJI  14:00 – 18:00

 

Related Images: