Gmina Tomice z Laureatami Festiwalu Talenty 2017

Znamy laureatów Festiwalu „Talenty 2017”!
Podczas Koncertu Galowego, który odbył się 17 grudnia 2017 r. o godz. 15:00 w Wadowickim Centrum Kultury  zostali ogłoszeni zwycięzcy  tegorocznej edycji festiwalu „Talenty” czyli najzdolniejsi uczniowie w powiecie wadowickim.

Gmina Tomice z Laureatami Festiwalu Talenty 2017

Znamy laureatów Festiwalu „Talenty 2017”!
Podczas Koncertu Galowego, który odbył się 17 grudnia 2017 r. o godz. 15:00 w Wadowickim Centrum Kultury  zostali ogłoszeni zwycięzcy  tegorocznej edycji festiwalu „Talenty” czyli najzdolniejsi uczniowie
 w powiecie wadowickim.


Jurorzy nominowali 81 osób do nagrody “Talent” we wszystkich kategoriach artystycznych i wiekowych. Najlepsi z najlepszych (łącznie 30 osób) otrzymali bezcenną, ręcznie wykonaną statuetkę „Talent 2017” ufundowaną przez Starostwo Powiatowe i Wadowickie Centrum Kultury.

Festiwal Artystyczny „Talenty” jest prezentacją indywidualnych talentów oraz formą wsparcia przy dalszym ich rozwoju. W drodze dwustopniowych eliminacji: gminnych i powiatowych jurorzy wyłaniają autentyczne talenty wokalne, muzyczne, taneczne, teatralne, recytatorskie, plastyczne, literackie i fotograficzno – filmowe z powiatu wadowickiego. Prezentacje oceniane są w czterech grupach wiekowych, a najlepsi z najlepszych nominowani do nagrody „Talent 2017”.

Wśród 30 talentów z powiatu wadowickiego znalazło się dwóch uczniów z Gminy Tomice. Laureatami nagrody „Talent 2017” zostali:

Tobiasz Hardek – Szkoła Podstawowa w Woźnikach (kategoria plastyka)
Aleksandra Dębska – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Tomicach (kategoria literatura)

Serdecznie gratulujemy !

 

no images were found

Related Images: