“Zimowe wierszowanie’ – wyniki konkursu recytatorskiego

BANEREK ZIMOWE WIERSZOWANIEW dniu 26 lutego 2016 r. w Ośrodku Kultury w Tomicach został zorganizowany Konkurs Recytatorski „Zimowe wierszowanie”, który kierowany był do dzieci z gminy Tomice.
Konkurs został przeprowadzony w 3 grupach wiekowych, a wzięło w nim udział łącznie 123 uczestników.

Recytatorów oceniała komisja w składzie: Jacek Pacek, Krystyna Jacek, Paweł Kręcioch. Ocenie podlegały: dobór repertuaru, interpretacja tekstu, kultura słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.

Wyniki:
Grupa I, kategoria I.
1 miejsce: Anna Piszczek (Szkoła Podstawowa Woźniki)
2miejsce: Kamila Studnicka (Szkoła Podstawowa Woźniki)
2 miejsce: Antonina Piórowska (Szkoła Podstawowa Witanowice)
3 miejsce: Igor Bałys (Szkoła Podstawowa Woźniki)

Grupa I, kategoria II.
1 miejsce: Adrian Kwarciak, Krzysztof Burza, Oliwier Tomczyszyn, Karol Wójcik, Maciej Chudy (Szkoła Podstawowa Woźniki)
2 miejsce: Oliwia Galas, Julia Lasak, Remigiusz Stanek (Szkoła Podstawowa Witanowice)
3 miejsce: Julia Kwarciak, Amelia Szostopal (Szkoła Podstawowa Witanowice)
3 miejsce: Patrycja Pasieka, Helena Grolik, Nadia Pierzchała, Roman Ziętek, Julia Pająk (Szkoła Podstawowa Woźniki)
Grupa II, kategoria I.
1 miejsce: Aleksandra Polak (Szkoła Podstawowa Woźniki)
2 miejsce: Laura Książek (Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice)
3 miejsce: Aleksandra Koźlak (Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice)
3 miejsce: Maria Bolek (Szkoła Podstawowa Radocza)
3 miejsce: Emilia Wójtowicz (Szkoła Podstawowa Radocza)
3 miejsce: Nikola Kruk (Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice)
Grupa II, kategoria II.
1 miejsce: Amelia Drzazga, Aleksandra Dubel, Oliwia Hardek, Aleksandra Polak, Antonina Wołek (Szkoła Podstawowa Woźniki)
2 miejsce: Weronika Czernecka, Hubert Bliźnik, Magda Galas, Wiktoria Kwarciak (Szkoła Podstawowa Witanowice)
3 miejsce: Jakub Ryba, Kamila Byrska, Wiktoria Mostowik (Szkoła Podstawowa Witanowice)
3 miejsce: Zuzanna Gibas, Natalia Spisak, Julia Cichoń (Szkoła Podstawowa Radocza)
Grupa III, kategoria I.
1 miejsce: Ewelina Wielińska (Szkoła Podstawowa Witanowice)
2 miejsce: Justyna Russek (Szkoła Podstawowa Witanowice)
3 miejsce: Kamila Kwarciak (Szkoła Podstawowa Witanowice)
Wyróżnienia:
Maja Iciek (Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice)
Alicja Sordyl (Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice)
Martyna Łopatecka (Zespół Szkolno-Przedszkolny Tomice)
Grupa III, kategoria II.
1 miejsce: Karolina Putek, Karolina Żurek (Szkoła Podstawowa Witanowice)

Related Images: